Hotel Krásná Vyhlídka – rodinná dovolená na Šumavě

U nás víme, že dovolená má být nejkrásnější částí roku

Přemýšlíte, jak nejlépe strávit chvíle volna se svou rodinou? Odpovědí je rodinná dovolená na Šumavě v atraktivní lokalitě hory Javorník. V penzionu EkoSport a v hotelu Krásná Vyhlídka nabízíme příjemné ubytování pro rodiny s dětmi. Čekají na vás komfortní pokoje, chutná strava i kvalitní služby.

  • Javorník 42
  • 384 73 Stachy
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Vybavení:

  • Wi-Fi
  • Parkoviště
  • Zahrádka
  • Salónek
  • Bazén
  • Sauna

Více informací

Co nabízíme v hotelu Krásná Vyhlídka?

Hledáte-li ideální ubytování pro rodiny s dětmi, můžete využít také náš hotel Krásná Vyhlídka na východní straně hory Javorník. Svůj název nezískal náhodou – jeho jedinečná poloha umožňuje okouzlující výhled do rozlehlé šumavské krajiny.    

Kromě pobytů rodin s dětmi je náš hotel zaměřen také na skupinové pobyty a sportovní soustředění. Pro své potřeby můžete využít společenský sál o velikosti 9 x 16 m, který nejdete přímo v objektu. Společenský sál i komornější salonek pro 30 osob jsou ideálními místy pro pořádání svateb či rodinných a jiných oslav.  Jste-li milovníky lyžování, nepochybně oceníte 2 vleky přímo u hotelu.

Ubytování pro rodiny s dětmi v penzionu EkoSport

Láká vás představa rodinné dovolené na Šumavě? Vyberte si pro svůj pobyt náš penzion EkoSport, který nabízí ubytování pro rodiny s dětmi.

Podobu a chod penzionu jsme maximálně přizpůsobili potřebám rodin s dětmi – nabízíme aktivity pro děti každého věku. Mladší mohou využít dětskou hernu plně vybavenou hračkami. Nemusíte se tedy obávat špatného počasí – zábavu pro své ratolesti u nás najdete vždy. Pro starší děti a rodiče je připraveno sportovní a relaxační zázemí v suterénu penzionu. Můžete si zahrát stolní tenis, kulečník či fotbálek nebo jen tak posedět u krbových kamen.

Důraz klademe na dobré stravování. Podáváme domácí kuchyni z kvalitních surovin – ze zásady se vyhýbáme použití polotovarů. V mimosezonním období organizujeme víkendové pobyty pro rodiny i skupiny nebo rodinné oslavy.

Dovolená na Šumavě se stane úžasným zážitkem pro vás i vaše děti. Příjemné a komfortní zázemí najdete v penzionu

EkoSport a hotelu Krásná Vyhlídka

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.